Про Kyiv Maker Faire

Kyiv Maker Faire – частина міжнародного руху Maker Faire.

Фестиваль винахідництва, креативності та інновацій. Велика подія, яка збирає мейкерів, науковців, інженерів, майстрів, винахідників, освітян, і дає їм простір та можливості продемонструвати власні напрацювання, поспілкуватися про це з іншими учасниками, дослідити нові форми та нові можливості. 

Вже 2 березня 2024 року і приміщенні бібліотеки  Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» зберуться близько 100 учасників та 3 тис. гостей.


ГО “Мейкер Хаб” – організатор заходів та представник мейкерського руху прагне все допомогти людям, які створюють власні винаходи, втілюють мрії, випробовують технології, вчаться, розважаються та діляться власним стилем життя з іншими.

Координатор ярмарку: Даша Ащепкова
Контактний телефон: +380 67 493 1663
Електронна пошта: dariia.ashchepkova@makerua.org

Що таке Make?

  • Maker Faire – фестиваль технологій, винахідливості та креативності, свято руху «Мейкерів», який сьогодні проходить по всьому світу, а в США набув масштабного національного тренду.
  • Це мікс наук, IT, ремесел, зустріч технічних ентузіастів будь-якого віку, крафтерів, хоббістів, інженерів, наукових клубів, авторів, художників, студентів. Тих, хто робить це за задоволення, а також тих, хто заробляє на власному мейкерстві.

Логотип Maker Faire

  • Мейкери приходять на Maker Fair, щоб поділитіся тим, що вони роблять самі, надихнутіся тим, що роблять інші. Саме завдяки такому спілкуванню народжуються нові ідеї, популяризується філософія створення та винаходу
  • Перша Ярмарка Мейкерів була проведена в Сан-Франциско в 2006 році. Практично з дня створення вона набула популярності серед американців, і вже в 2014 флагманські ярмарки в NY та SF зібрали 215 тисяч безпосередніх учасників
  • В 2015 році Make провели 120 івентів в форматі Mini та 14 великих ярмарок в усьому світі, включаючи Токіо, Рим, Осло, Сідней, Гонконг
  • Одна з ярмарок пройшла безпосередньо в Білому Домі за участю президента Барака Обами, де був створених його 3D портрет. Промова президента про націю мейкерів стала дуже відомою
  • В березні 2015 году наша команда отримала ліцензію на проведення Maker Faire Kyiv. До цього часу не було жодної Maker Fair у Східній Європі та СНД
  • Мейкери приходять на Maker Fair, щоб поділитися тим, що вони зробили самостійно і надихнутися тим, що роблять інші. В процессі такого взаєобміну народжуються нові ідеї.
  • Перший ярмарок проводився в Сан-Франциско у 2006 році. Практично з перших днів подія стала дуже популярною серед американців. В 2014 році флагманський ярмарок у Нью-Йорці та в Сан-Франциско зібрав 215 тисяч учасників.
  • В 2015 році під торгівельною маркою Make відбулося 120 незалежних івентів в форматі Mini та 14 великих ярмарків по всьому світу, включаючи Токіо, Рим, Осло, Сідней та Гонконг.
  • Одна з подій проходила у Білому Домі за участю президента США Барака Обами, де був створений 3D портрет президента.
  • В березні 2015 року наша команда одержала від правовласника ліцензію на проведення Maker Faire Kyiv. До цього року у Східній Европі та на території СНГ подій з цієї франшизи не було.

 ABOUT MAKE

Maker Faire is the Greatest Show (and Tell) on Earth—a family-friendly showcase of invention, creativity and resourcefulness, and a celebration of the Maker Movement. It’s a place where people show what they are making, and share what they are learning.
Makers range from tech enthusiasts to crafters to homesteaders to scientists to garage tinkerers. They are of all ages and backgrounds. The aim of Maker Faire is to entertain, inform, connect and grow this community.
The original Maker Faire event was held in San Mateo, CA and in 2014 celebrated its ninth annual show with some 1100 makers and 130,000 people in attendance. World Maker Faire New York, the other flagship event, has grown in four years to 600+ makers and 80,000 attendees. Detroit, Kansas City, Atlanta, Milwaukee, Orlando, Silver Spring, Paris, Rome, Oslo, Trondheim, Tokyo, Newcastle (UK), and Shenzhen are the home of larger-scale, “featured” Maker Faires and over 120 community-driven, independently organized Mini Maker Faires are now being produced around the United States and the world.
Maker Faire is supported by Make: magazine and Maker Media.

About Maker Faire

Maker Faire — це найбільше шоу (і розповідь) на Землі — сімейна демонстрація винахідництва, креативності та винахідливості, а також святкування руху Творців. Це місце, де люди показують, що вони роблять, і діляться тим, чого вони навчилися.
Виробники варіюються від ентузіастів техніки до ремісників, власників присадибних ділянок, науковців і майстерників у гаражах. Вони різного віку та походження. Мета Maker Faire — розважати, інформувати, об’єднувати та розвивати цю спільноту.
Оригінальна подія Maker Faire відбулася в Сан-Матео, штат Каліфорнія, і в 2013 році відсвяткувала своє восьме щорічне шоу з приблизно 900 виробниками та 120 000 людей. World Maker Faire New York, інша головна подія, за чотири роки зросла до 600+ виробників і 75 000 відвідувачів. Детройт, Канзас-Сіті, Ньюкасл (Велика Британія), Рим, Осло та Токіо є домівкою для «популярних» ярмарків виробників 2013 року (понад 200 виробників), а спільнота незалежно організованих ярмарків виробників Mini Maker зараз проводиться по всьому Сполученим Штатам і світу — в тому числі прямо тут, у Трієсті.

Про журнал MAKE

MAKE — перший журнал, який повністю присвячений технологічним проектам «Зроби сам». MAKE об’єднує, надихає, інформує та розважає зростаючу спільноту винахідливих людей, які реалізують дивовижні проекти у своїх дворах, підвалах і гаражах. MAKE відзначає ваше право налаштовувати, зламувати та змінювати будь-які технології на свій розсуд.

Крім журналу та ярмарку, MAKE це:

  • важливий онлайн-потік новин і проектів, blog.makezine.com ;
  • роздрібна торгова точка для наборів і книг, Maker Shed ;
  • безперервний потік розваг та інструкцій через наш канал YouTube ;
  • Make: Projects , бібліотека проектів із покроковими інструкціями
  • видавець найкращих у категорії назв через Make: Books , включаючи вступ до електроніки,
  • Raspberry Pi, 3D-друк, Arduino тощо.