Вже дуже-дуже скоро ми з вами побачимось на фестивалі винахідництва, креативності та інновацій. Кажуть, там можна буде не тільки подивитись на винаходи і напрацювання інших мейкерів, а й спробувати в ролі мейкерів себе)

То ж, які майстер-класи готуються для вас:

  1. Програмування мелодії та руху робота Dash, Академія IT STEP

Dash від Wonder Workshop – це маленький робот, що допоможе розібратись з основами програмування. Dash цікавий, реагує на рухи та звуки, може підтримати розмову, заспівати та навіть станцювати. Саме на це ми й запрограмуємо його на Maker Faire.

2. #brobots, інжинірингова школа повного дня проведе майстер-клас зі створення LED-світильника та
майстер-клас із пілотування FPV-дрона у симуляторі Unchashed на нашому стенді. Це буде майстер-клас від викладача курсу Art&Tech зі створення власного LED-світильника. Школа підготує для вас вибір моделей на ваш смак. Потім на матеріал ви наліпите LED- стрічку бажаного кольору, а викладач навчить та допоможе припаяти контакти, щоб вона засвітилась.

Детальніше про школу можна дізнатись тут

3. Майстер-клас “Розумний будинок”, Академія IT STEP
В майбутньому ваш будинок сам буде вмикати та вимикати світло, підлаштовувати температуру, прати та готувати їсти. А ні! Це буде не в майбутньому – розумні пристрої є вже майже в кожній оселі. І в суботу ми створимо і запрограмуємо лампу, яка буде реагувати на рух і вмикати-вимикати світло.

4. Програмування компаса за Micro:bit, Академія IT STEP

Що потрібно молодим дослідникам? Правильно не заблукати у своїх подорожах! А для цього необхідний компас. На майстер-класі ми створимо його за допомогою конструктора Micro:bit.

5. Phoenix.rocket school (школа авіа- та ракето-моделювання) буде проводити майстер-класи із збирання діючих моделей літаків з подальшим проведенням міні змагань з призами. Також можна буде придбати набори для самостійного збирання моделей літаків і різну атрибутику школи. Також, на заняттях учні дізнаються про принцип роботи, польоту, керування ракет, літаків, планерів, дронів, навчаться користуватися кресленнями, документацією, довідковою літературою, різними пристроями, верстатами та інструментами. Учням буде пояснено як працювати з різними матеріалами, буде розказано про особливості роботи з ними.
Сторінка школи тут

6. Інтерактивна демонстрація-воркшоп роботи екструдера для 3Д друку глиною у якості 3Д-ручки від резидента платформи “Острів” Вадима

 

⏰ Ярмарок Maker Faire працюватиме з 11:00 до 17:30.

Майстер-класи проводитимуться протягом дня. Точний час проведення майстер-класів потрібно уточнювати у організаторів стендів.

Вхід на цьогорічний фестиваль безкоштовний для зареєстрованих відвідувачів.

✅Отримати свій квиточок можна за посиланням https://2event.com.ua/events/1867703#/

Подія проводиться в рамках проєкту TOLOCAR.

TOLOCAR – проєкт, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ) і виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за підтримки At Stake gGmbH та у тісній співпраці з українськими та міжнародними партнерами.