IMG_2732

 Команда стартапу “3D Selfie” знає відповідь на запитання, яким буде наше майбутнє. Їх відповідь очевидна – наше майбутнє безперечно буде пов’язане з 3D технологіями. Ще три роки тому командою вони почали розвивати цей напрям в Україні. На той час ще майже ніхто не чув про цю інновацію, а вони вже активно шукали можливості відкрити сферу 3D друку для українців.

З чого ви розпочали свій проект?

Шлях до мейкерства розпочався з визначення потреб користувачів, ми уважно спостерігали за розвитком соціокультурних трендів. Ми зрозуміли, що познайомитись з «майбутнім» буде легше через щось фізично існуюче, пов’язане безпосередньо з людиною – так з’явилась ідея друкувати фігурки.    

Що цікавого продемонструєте на Kyiv Maker Faire?

На фоні всесвітніх тенденцій, що ведуть до віртуалізаціі життя й масового занурення людини в он-лайн простір, 3D селфі відроджує традиції офф-лайн цінностей.
3D фігурка – мініатюрна копія людини, яку можно відчути та розглянути. Їх фізичне існування реальніше, ніж віртуальний електронний файл. Реальніше настільки, наскільки людське життя реальніше віртуального світу.

IMG_2734 IMG_2733 IMG_2731 IMG_2736

Які виникали труднощі у роботі з проектом?

Найскладнішим було відшукати систему сканування, яка б відповідала нашим вимогам щодо якості, адже сканування людини потребує особливого пристрою та програмного забезпечення, які дозволяли б фіксувати й відтворювати образ людини в об’ємі з максимальною точністю й деталізацією – зовнішності, одягу і т.д. Все інше – насолода 🙂

Що надихає та мотивує вас розвиватися?

Нам лестить, що ми перші і поки що єдині в Україні, хто має можливість надавати цю унікальну послугу, нас мотивують збентежені й захоплюючі погляди людей, які бачуть це вперше і сприймають 3D фігурки, як щось інопланетне.
Чесно кажучи, знаючи всі процеси реалізації 3D селфі, їх створення для нас також залишається якимось містичним. 🙂 Немає мабуть нічого більш мотивуючого, як дарувати людям можливість відобразити у селфі себе справжнього у найемоційніші моменти свого життя.

Поділіться вашими планами на майбутнє 🙂

Нещодавно ми запустили послугу 3D моделювання по фото, адже було багато питань чи можна зробити людині сюрприз. Ми плануємо просувати друк 3D селфі домашніх улюбленців. У глобальних планах – участь у найбільших українських виставках, тижднях моди, фотопроектах. А також впровадження нової технології сканування-photobooth.

Вперед у майбутнє! Зустрінемося з командою “3D Selfie” на Kyiv Mini Maker Faire 🙂