BOSCH на Kyiv Maker Faire

 

Бути  мейкером може кожен. Але більше шансів бути класним мейкером, коли в тебе класний інструмент. Ми щасливі представити вам нашого генерального спонсора Bosch, компанію, без якої неможливо представити мейкерів. Одне з досягнень Bosch в тому, що компанія пропонує якісні інструменти не лише для професіоналів, а для кожного.
З Bosch будь-який DIY стає простіше. Ви отримуєте за доволення від роботи та класний результат.
На Kyiv Maker Faire в зоні Bosch ви зможете власноруч спробувати десятки найкращих в своєму класі інструментів. Майстеркласи з мультитулами, дрелями, клеєвими ручками, дрелями, паяльними станціями, електролобзіками. А головне те, що абсолютно все ви зможете повторити у себе вдома.

MOYO – один з головних спонсорів Kyiv Mini Maker Faire 2018 року

 

 

Величезний магазин електроніки MOYO знову відгукнувся  на заклик команди фестивалю для винахідників приєднатися до свята, та підтримати його. Нам дуже приємно, що великі компанії розуміють, що саме ми робимо, і готові працювати з нами над пошуком нових рішень та побудову особливого комьюніті.

Зона MOYO влаштує презентацію власної продукції, чим забезпечить активні розваги для дітей, та молоді. Цілий стенд з крутими варіантами для STEM освіти. Приходьте і познайомтесь з пропозиціями власноруч, це ж так весело.

 

GlobalLogic  підтримує KyivMini Maker Faire 2018

 

 

GlobalLogic — міжнародна IT-компанія, що створює програмні продукти у сферах цифрових медіа, медицини, фінансів, торгівлі та ін. Серед клієнтів GlobalLogic чимало лідерів світових ринків.


GlobalLogic в Україні входить до TOP-5 найбільших IT-фірм країни. Компанія співпрацює із понад 3500 спеціалістами у Києві, Харкові, Львові і Миколаєві.

 

3D технології на Kyiv Mini Maker Faire з Formlabs

 

 

Цей рік для Kyiv Mini Maker Faire знаковий. Дуже багато сталося цього року, і до всього нас підтримує компанія Formlabs через іх офіційного дилера в Україні Viva Art


Formlabs – відомий на весь світ виробник 3D принтерів, ба більше 3D технологій як таких. Тому ми раді,що в нас вріять такі компанії, і раді,що їх офіційний представник покаже деякі ну дуже круті штуки з того, зараз є передовим авангардом в справі 3D  друку.

 

Britannica school з Kyiv Mini Maker Faire і як учасник, і як партнер

 

 

Дуже цінний партнер та спонсор Kyiv Mini Maker Faire Britannica School. Освіта сьогодні явно страждає, але доки я сили на те, щоб з’влялися такі школи як Britannica School, нам дійсно є на що сподіватися.

 

STUDWAY – інформаційний партнет Kyiv Mini Maker Faire 2018

 

 

Студвей / STUDWAY – найбільше україномовне онлайн-видання для молоді. Новини про освіту в Україні та закордоном, про культуру та подорожі, освітні програми та стипендії, студентські стартапи та соціальні проекти. Видань які б в повній мірі могли допомогти нам розказати про філосоію мейк в Україні не так вже й багато. Тому ми дуже раді, що STUDWAY стали нашим інформаційним партнером.

 

Асоціація “IT Ukraine” підтримує Kyiv Mini Maker Faire 2018

 

Ще одна велика радість і дуже важливий для нас партнер – Асоціація “IT Ukraine”.  Асоціація була заснована в 2004 роціпровідними компаніями сфери інформаційних технологій – Miratech, Mirasoft, ProFIX, SoftLine, SoftServe та Ukrsoft. За роки своєї діяльності Асоціація стала найбільшою спільнотою сервісних ІТ-компаній в Україні. На сьогодні до складу Асоціації входить 58 компаній-розробників програмного забезпечення, які сукупно формують 50% всієї виручки галузі в Україні.