12823328_1535803146713767_8201917935425332050_o

Google Cardboard  –  пристрій який приносить захоплюючі емоції  кожному в простий і доступний спосіб, віднедавна це стало можливим. Цей проект допоможе вам відчути на собі, що таке віртуальна реальність, емоції після побаченого просто переповнюють тебе. Це все можливо відчути за допомогою власних смартфонів на базі Android, Windows Phone або iOS в шолом віртуальної реальності.

Як ви прийшли у мейкерство?

Ідея робити шоломи віртуальної реальності прийшла до нас не одразу. Але кожного дня стикаючись з тим, що такого плану розваги не дуже поширені в нашій країні, а бажання молоді відчути себе в учасником деякої комп’ютерної гри, до прикладу, стає сильнішим. Тому ми вирішили допомогти співвітчизникам бути більш проінформованими у тому що таке віртульна реальність, і створили власне виробництво шоломів віртуальної реальності з картону.

Яка мета проекту, який ви представите на фестивалі?

Мета нашого проекту, перш за все, це – поширення віртуальної реальності в Україні, зробити її доступною для всіх верств населення. Паралельно ми прагнемо розширити можливості творчої уяви, через отримані емоції і враження, а також досягнення більших результатів у даній сфері. Щоб люди змогли відчути те, чого не відчували і побачити те, чого не бачили.

132131_o 12841147_1173967832644083_3776909506697424495_o  _DSC6390

Що було/є найскладнішим у реалізації ваших робіт?

В організації таких проектів є багато нових для кожного етапів, процесів та ситуацій. Тому не можна так сказати, що усе вдавалось просто і без труднощів. Звичайно кожний новий день для нас готує нові перешкоди, але коли команда працює злагоджено та дружньо, тоді їй усе під силу. Ми любимо свою справу, тому в процесі розвитку, хоч і виникають деякі труднощі, то ми їх не помічаємо – все вдається легко та з задоволенням!

Що найцікавіше у проекті та що вам дозволяє підтримувати власну мотивацію під час роботи?

Найцікавішим і найприємнішим в нашій справі є реакція людей. Вона буває настільки різноманітною, що перегляд цієї картини збоку, вразить не менше. Нам приємно бачити захоплення людей нашою справою, це напевно найбільше, що надихає в процесі створення нових ідей.

Які цікаві ідеї плануєте реалізовувати у майбутньому для розвитку вашого проекту?

Ідей у нас не бракує 🙂 Кожного дня ми щось обговорюємо та ділимось пропозиціями щодо розвитку нашого проекту, але наразі розповісти про них вам не можемо, збережемо інтригу) Стежачи за нашими новинами, ви неодмінно дізнаєтесь першими про наші нові ідеї які ми уже втілили у життя!

До зустрічі на Kyiv Mini Maker Faire 😉