13081719_590699441092796_1925374773_n

“BIAKOM”  – компанія що надає послуги професійним мейкерам, забезпечує цифрове виробництво на високому рівні. Зустрічаємо компанію на Kyiv Maker Faire.

Купляйте квитки та дізнавайтеся більше про компанію “BIAKOM”  на Kyiv Maker Faire 🙂

Чому зараз стільки бажаючих спробувати себе в мейкерстві?

Сьогодні, на мою думку,  у нашій державі вдалий період для спроби реалізації себе та свого проекту. З одного боку – Україна має гарний досвід підготовки технічних та IT спеціалістів, з іншого – Україна потребує технічного переоснащення в багатьох сферах.  Якщо враховувати лише те, що за останні роки з’явилось дуже багато майданчиків,  де можна реалізувати себе талановитій молоді, то на виході ви отримаєте велику кількість мейкерів, які об’єднуються в стартами,  лабораторії тощо. Люди почали більше цінувати емоції та речі які зроблені щиро і з задоволенням, поєднання усього цього  вони отримують у мейкерстві.

Що потрібно мейкеру, щоб організувати власне виробництво на високому рівні?

Перш за все і, напевно,  найголовніше це бажання працювати  і віра у те що усе вийде. Другим являється  сама ідея вашого мейкерства, та гарно спланований план дій, за яким ви будете рухатись до вдалої реалізації виробництва. Основний чинник який суттєво впливає на організацію власного  виробництво  це – немалі кошти. Тобто треба  шукати спонсорів  або  “виходити” на краудфандінгові компанії і збирати їх там. Найкращим  варіантом  є  отримати підтримку компанії, яка вже має  схоже виробництво і почати співпрацю  з нею. Головне те, що для цього не треба їхати в країни, де виробництво є доволі розвинуте,  де є більше компаній, які зможуть надати свою допомогу як спонсори. Саме такою компанією і є ТОВ “BIAKOM”  з Києва. Ми маємо власне сучасне виробництво електроніки, великий досвід в питаннях підтримки розробників починаючи з ідеї, отримання прототипів і до серійного виробництва. Звертайтесь, будемо раді допомогти !

На які продукти варто звернути увагу, знайомлячи себе з таким поняттям як мейкерство?

Мейкерсто розвивається доволі стрімко,  і зараз, мабуть, важко знайти такий напрям у якому би не було представників із мейкерства. Але мені хотілося б звернути увагу на дуже сучасний, динамічний та популярний тренд  – 3D технології.  Я думаю, що багато хто вже знайомий з із цим напрямом.        На власному виробництві ми маємо унікальний для України 3D принтер Stratasys 450mc, який друкує функціональні зразки, причому може їх друкувати серійно, швидко і з дуже високою якістю. Він використовує такі матеріали,  які не можуть використовувати звичайні дешеві 3D принтери. Тобто, надрукувавши деталь, далі ви зможете використовувати її безпосередньо у виробі багато років. Це дозволяє швидко робити не тільки прототипи, але  й виготовляти невелику серію, яка завжди робиться перед  запуском  масового виробництва.
Тож купляйте квитки заздалегідь (адже так вони дешевші) і отримайте можливість дізнатися більше про напрями мейкерства в Україні та знайомтеся з компанією “BIAKOM”, яка усіляко допомагає їх розвитку  🙂

13059890_590699444426129_2105254837_n 12596005_590699437759463_1325063440_n