IMG_7439

Головні мейкери Д.Магазину: Юлія та Андрій буквально “хворіють” блокнотами, ручками, олівцями, гумками, художнім приладдям та паперовими витворами, захоплюючись розмаїттям їхніх форм, матеріалів, запахів, фактур, внутрішнім наповненням… 

Купляйте квитки приходьте і знайомтеся з мейкерами Д.Магазину на Kyiv Maker Faire 🙂

Канцелярія – великий прошарок культурного надбання людства, це засоби для створення чогось прекрасного, які водночас самі можуть бути справжніми творами мистецтва, свідченням розвитку нашої майстерності та технологій.

З чого все почалося або як Ви прийшли у мейкерство  Ваш шлях до мейкерства? 

Спочатку я писала про дизайн в своєму інтернет-виданні Д.Журнал . Це журнал про дизайн та архітектуру, красиві речі та місця, цікаві ідеї та людей, які все це створюють. Згодом навколо Д.Журнала об’єдналися люди зі спільними інтересами та захопленнями, одним з яких була дизайнерська канцелярія.

Так з’явився Д.Магазин  місце, де можна купити канцелярію для різних записів, планування роботи, для нарисів, малювання, креслень, зайнять музикою, каліграфією, а також різноманітні аксесуари для мейкерства в багатьох його проявах…
Неможливо жити поруч та працювати з таким масивом прекрасних виробів – і не почати (хоча б спробувати!) робити чогось власноруч 🙂
Ми почали з паперових виробів (офісних наборів, листівок, календарів, паперців для записів), роблячи їх трошки “по-своєму”, в незвичному, нестандартному виконанні. Розробляли дизайн, експериментували з папером та упаковкою, малювали, різали, зшивали… Далі пішли блокноти з різноманітним наповненням та обкладинками. Паралельно – співпраця з чудовим українським брендом EEDLE в створенні шкіряних аксесуарів нашого бренду Fenimore.
В нас безліч планів щодо нових продуктів і колаборацій! До речі, запрошуємо дизайнерів та ілюстраторів до співпраці, пишіть нам на shop@djournal.com.ua.

 Яка мета проекту, який Ви представите на фестивалі? 

Ще не знаю, що ми представимо, але в будь якому разі ми обов’язково покажемо найкращі зразки дизайнерської канцелярії з різних куточков світу. Можливо, презентуємо дещо з нашого нового обладнання та запропонуємо зробити щось разом з нами прямо на стенді. 

 Що найцікавіше у проекті та що Вам дозволяє підтримувати власну мотивацію під час роботи?

Під час підготовки статей Д.Журнала мені доводиться переглядати значні масиви інформації. Найцікавішим одразу хочеться поділитися з усіма і одразу! Багато чого хочеться потримати в руках або відтворити в оригінальному дизайні. Але є й такі речі та люди, які надихають на створення щогось свого. І надзвичайно радісно, коли це “своє”, вироблене тобою, починає жити власним життям, набуває певної популярності у інших, навіть незнайомих тобі людей, стає їм потрібним. 

Приходьте на Kyiv Maker Faire і побачите розмаїття креативних подарунків на усі випадки життя! 🙂

IMG_7441 IMG_7440 IMG_7072