13112724_593263077503099_1761648934_o

BioSens – проект спрямований на визначення якості продуктів, щоб цей доволі об’ємний аналіз могла зробити кожна людина у себе вдома швидко та якісно.

Неякісні харчові продукти, які споживає людина завжди ведуть до негативних змін у здоров’ї та самопочутті кожного з нас. На сьогоднішній день аналізи якості продуктів можна провести тільки в лабораторії, це займає багато часу і вимагає участі висококваліфікованого персоналу.

BioSens пропонує біосенсор для експрес-діагностики, за допомогою якого можна провести аналіз протягом 15 хв., який буде простим у використанні і вартість якого (порівнюючи зі звичайними лабораторними дослідженями) значно нижча.

Ми – молода українська команда «БіоСенс» і наш проект націлений на вирішення проблеми якості продуктів харчування. Сьогодні аналіз якості продуктів можна провести тільки у лабораторії. Це займає багато часу та потребує участі висококваліфікованого персоналу.

Наша команда займається розробкою продукту МейдІнЮкрейн – це мобільний Біосенсор, розрахований на експрес-діагностику безпечності харчового продукту. Біосенсорика – відносно нова галузь науки, яку започатковано в Україні на початку 80-х років. Одним із відомих вчених у цій галузі є професор Микола Федорович Стародуб. За останні 30 років під його керівництвом було реалізовано багато міжнародних наукових проектів. На сьогоднішній день, спільно з к.ф-м.н. Миколою Миколайовичем Мельниченком було розроблено методику отримання активної поверхні для визначення якості продуктів харчування. Ми працюємо над реалізацією цього наукового потенціалу. За допомогою нашого Біосенсору аналіз харчового продукту можна буде провести в реальному часі протягом 15-20 хвилин. Це дасть можливість людям заздалегідь отримати інформацію про якість продукції, яку вони споживають чи виготовляють. Біосенсор буде простим у використанні, а вартість аналізу – нижчою вартості лабораторних досліджень і це дуже хороші можливості!

Бажаєте випробувати усі можливості BioSens – купуйте квитки, ми вас чекаємо 21-22 травня на Kyiv Maker Faire – фестиваль технологій, винахідливості та креативності! 🙂