ZXMmij89wdM

Всі ми хочемо виглядати стрункими та почуватися здоровими, але не усі мають можливість дійти до спортзалу або знайти час для пробіжки. А ще ми полюбляємо смачно похрумати. Саме задля цього зроблений тренажер Sit&Fit, котрий дозволяє тренуватися під час праці за столом, та при цьому заряджає ноутбук, економлячи електроенергію та допомагаючи нашій планеті. Тренажер покращує циркуляцію крові, метаболізм і завдяки задіяним сідничних м’язів покращує поставу.

1. З чого все почалося або як Ви прийшли у мейкерство – Ваш шлях до мейкерства?

Займатися мейкерством я почав ще з дитинства. Як і багато дітей в той час, майстрував різні механізми з дитячого конструктора. І хоча моя професія не перетиналась з командною роботою, наша команда гарно спрацювалась разом, і один з факторів, який нас об’єднує – це любов до мейкерства, а також до нашого заняття. Декілька років назад ми вирішили створити продукт, в якому ми б змогли реалізувати свою мрію мейкерства і який би при цьому зміг вирішити будь-яку глобальну проблему, а не лише командні потреби.

2. Яка мета проекту, який Ви представите на фестивалі?

У сучасному світі дуже багато людей працюють сидячи увесь робочий день за комп’ютером, що сприяє погіршенню здоров'я, ожирінню і гіподинамії. На основних місцях роботи це стосувалося і членів нашої команди. І ми вирішили це виправити! Переглянувши аналоги тренажерів, які підходять для суміщення з важкою роботою, ми знайшли в них купу недоліків. Наш продукт представляє інноваційне рішення – рухи більш природний, що дозволяє вам займатися не відволікаючись від роботи. А ще наший продукт виробляє електроенергію, достатню для заряджання ноутбука. Це подвійна користь – ви рухаєтеся, а ваш комп’ютер працює!

10372112_472752919581209_4908405359991796837_n 12523878_478560375667130_48598996222887407_n

3. Що було/є найскладнішим у реалізації Ваших робіт?

Найважчим було визначитися з проектом. Ідей в нашій команді, щодо розвитку проекту, було багато, бажання працювати теж, а часу, як і у кожного з нас – доволі мало, тому труднощі завжди виникають із браком часу. Ну і звичайно труднощі з фінансуванням, як і у багатьох українських стартапів. Ми з командою вклали багато своїх коштів в проект, але навіть цього буває недостатньо, тому довелося дуже багато розробляти самостійно. І в деякі моменти розумієш, що винаходять велосипед, а він раптом виявляється вертольотом і може робити навіть більше, ніж передбачалося.

4. Що найцікавіше у проекті та що Вам дозволяє підтримувати власну мотивацію під час роботи?

Найголовніша наша мотивація це – можливість розвиватися. На проектах ми з командою багато чому навчилися, кожен знайшов нову технологію для себе. Розвиток команди призводить до розвитку нашого проекту та його постійному вдосконаленню.

12734061_468036616719506_305526980793631966_n

5. Які цікаві ідеї плануєте реалізовувати у майбутньому для розвитку вашого проекту?

Ми створюємо новий корпус для Sit&Fit і прагнемо зробити тренажер абсолютно безшумним. Також ведуться розробки нового генератора, який зможе переробляти рух в ще більшу кількість Ват. А далі справа маркетингу, ми хочемо щоб наш продукт був доступний по всьому світу, кожному, хто бажає поліпшити свою фізичну із користю для роботи.

Слідкуйте за розвитком проекту на Facebook  і звісно купуйте квитки, а познайомитися з командою проекту ви зможете на Kyiv Mini Maker Faire 🙂