5ee79e379e2b0e3bea6154d70ce08bd3

IZONE – креативне ком’юніті, яке функціонує на національному і міжнародному рівні, засноване як прибуткова приватна ініціатива. Креативний простір знаходиться у 4-ох поверховому приміщенні на березі Дніпра і складається із багатофункціональних робочих зон індустріального стилю, серед яких галереї, багатофункціональний виставковий простір, локація для проведення конференцій і зустрічей, плацдарм для перфомансів і концертів, творчі майстерні, студії, а також, магазин, бар/кафе і тераса.

1. З чого все почалося

Ідея створити місце де творчі люди зможуть творити народилася ще у Донецьку. В 2010 команда вважала, що створення креативного селища буде кращим варіантом для нашого індустріального міста. Коли ж ми переїхали до Києва, то зрозуміли, що мейкерський рух, це наші люди. Сьогодні ми намагаємося зібрати разом креативну молодь і не тільки, щоб посилити мейкерський рух та надихнути людей на роботу.

2. Яка мета проекту, який Ви представите на фестивалі?

Мета проекту: об’єднати креативних людей, допомогти їм знайти себе і свою справу, розказати як можна стровювати щось унікальне і своє.

12733606_990310891047710_6627650610187779870_n

3. Що було/є найскладнішим у реалізації Ваших робіт?

Найскладніше це вийти на “нашу” аудиторію. Також буває важко пояснити людям, що насправді вони все можуть і все вміють, просто ніколи не ставились до мейкерства і творчості як до складової свого життя.

арсенал

IMG_2611

4. Що найцікавіше у проекті та що Вам дозволяє підтримувати власну мотивацію під час роботи?

Цікавим є все – від створення чогось цілком нового, до мозкових штурмів під час яких проблеми одних майстрі з легкістю вирішують менеджери інших майстерень. Спільна робота – це завжди натхнення, повітря насичене ідеями дає тобі сили рухатись вперед навіть коли дуже важко.

5. Які цікаві ідеї плануєте реалізовувати у майбутньому для розвитку вашого проекту?

По-перше, ми розробили і скоро введемо у роботу декілька довгострокових курсів від різних майстерень. По-друге, ми будемо збільшувати кількість масових івентів, на які хочемо залучити людей, щоб ті знайомилися з нами і знаходили для себе площі для роботи. По-трете, у нас збільшиться кількість майстерень, тож з’являться нові можливості для мейкерства 😉 Про інші плани поки що змовчимо, такі вони великі і амбітні)

Дізнавайтеся про перебіг подій креативного простору на Facebook а також не забувайте купляти квитки