13072288_589940591168681_146106700_o

Robot good – це новітня академія робототехніки та інжиніринговий центр. Їх ціль – розробка та впровадження складних електронних систем керування, технологічного устатковання, програмних комплексів і звісно навчання дітей робототехніці, електроніці та програмуванню. 

Купляйте квитки та дізнавайтеся більше про Robot good на Kyiv Maker Faire ;)

Robot good побудував процес навчання згідно авторської концепції #be-smart (бути кмітливим) – всі заняття проходять в навчально-ігровій формі. Вони заохочують дітей розкривати свій потенціал, створювати нестандартні пристрої та не боятись робити помилки, використовуючи їх для подальшого розвитку.

З чого все почалося або як Ви прийшли у мейкерство – Ваш шлях до мейкерства?

Шлях до мейкерства розпочався з усвідомлення того, що потенціал Дитини – безмежний! Однак цього сучасна освіта не помічає та не використовує. Важливо створити такі умови, в яких замість вивчення формул та правил буде заохочуватись жага до нових знань і відкриттів. Зважаючи на те, що Діти – наше майбутнє – таке завдання є надзвичайно важливим. У час стрімкого розвитку технологій, світ, що нас оточує стає все більш інтелектуальним та розвинутим, тому майбутнє вимагатиме від нас більше інженерів та програмістів, які зможуть вільно існувати і творити в цьому світі та вдосконалювати його. Так народилась задумка навчального закладу нового типу, де дитина має змогу пізнавати світ на прикладі реальних речей, де вона не боїться помилятись і де викладачі можуть відповісти на будь-яке запитання. Ми заздалегідь готуємо дітей до цифрового майбутнього і даємо їм шанс бути не просто користувачами, а творцями цього майбутнього.

13072288_589940614502012_1623823629_o13054620_589940617835345_322728120_o 13016528_589940561168684_372353494_o 13072985_589940587835348_1857704837_o (1)

Яка мета проекту, який Ви представите на фестивалі?

Основна мета нашої Академії – створити умови для індивідуального розвитку дітей та надихнути до пізнання світу, а не вивчення “параграфів”. Своїм проектом ми хочемо відкрити для них світ електроніки, робототехніки та програмування.

Що було/є найскладнішим у реалізації Ваших робіт?

В роботі з дітьми найбільш складно знайти нові підходи до навчання – дитина має розвиватись, а не лише тренувати свою пам’ять, сконцентрувавшись на зубрінні матеріалу. Наші заняття проходять у навчально-ігровій формі, що допомагає вдосконалювати наші підходи до навчання регулярно, за наявності тих чи інших змін у процесі.

Що найцікавіше у проекті та що Вам дозволяє підтримувати власну мотивацію під час роботи?

Найцікавіше – це робота з дітьми, спостерігати як вони пізнають щось нове для себе, будують власні гіпотези та роблять перші кроки в такій цікавій сфері, як робототехніка та програмування. Основні мотивуючі фактори для нас – це щасливі обличчя дітей, які з нетерпінням чекають кожне наступне заняття, теплі слова подяки від батьків та особиста причетність до формування майбутьної інтелектуальної еліти нашої незалежної держави.

Які цікаві ідеї плануєте реалізовувати у майбутньому для розвитку вашого проекту?

Найближчим часом, ми плануємо створити серію інтерактивних роботизованих ігор, побудувати реальну модель “Інтелектуального Міста” та створити декілька нових побутових роботів з використанням 3D-друку та концепції Internet of Things. Також в наших планах запуск додаткових курсів з поглибленим вивченням програмування та цифрової електроніки, а також організація міжнародних змагань з робототехніки із залученням дітей та фахівців із Прибалтики, Німеччини, Канади, США, Сінгапуру та Південної Африки.
На фестивалі ми плануємо продемонструвати створену нашими учнями інтелектуальну систему  стеження за сонцем для сонячних електростанцій, яка дозволяє забезпечити стеження за сонцем протягом дня, і повертати сонячні батареї, слідуючи за рухом сонця, щоб забезпечити найкращу освітленість сонячної батареї. Чим більше світла потрапляє на сонячну батарею, тим більше електрики вона виробляє. Системи спостереження за сонцем дозволяють сонячним електростанціям збільшити вироблення електроенергії до 40%.
Також захоплюючою буде гра “Лабіринт Мінотавра” – на початку гри гравцеві пропонується запам’ятати шлях в лабіринті (відображається на спеціальному електронному ігровому полі протягом 15-20 сек.). Після чого учасник має пройти лабіринт без підказок. Після прокладання шляху на ігровому полі відображається початковий лабіринт та лінія проходження.

Активні учасники команди «Robot good» – Олександр Тимошенко, Андрій Мазепа, Михайло Бабіченко, Марія Бабіченко, Юлія Центелевич.

До зустрічі на Kyiv Maker Faire 🙂