PMevAEpha64

На вас чекають 6 захопливих майстер класів, після яких ви зможете вільно ілюструвати свої ідеї та почувати себе справжнім творцем! Під час курсу відкриються різні сторони вашої творчості також ви отримаєте максимальне задоволення від малювання.

Матеріали видає майстер (звичайний папір А4, дитяча гуаш, пензлі поні). Але для максимальної якості Ваших шедеврів рекомендуємо брати свої приватні фарби (акварель, гуаш, акрил, карандаш, ручка) та пензлі, бумагу + РС + photoshop. Деякі уроки будуть в процесі міні ігор, тож розвагам не буде кінця. Вартість участі: 1 урок (2 год.) 100 грн.

“Урок – це 40% знань та 60% відпрацювання їх на практиці”,-  ділиться з нами Вадим Кавсан.

1. З чого все почалося або як Ви прийшли у мейкерство – Ваш шлях до мейкерства?

Початок був такий –  я став художником – ілюстратором. На виставці ілюстрацій “Манускриптум” у Мистецькому арсеналі мені було запропоновано провести майстер клас по ілюстрації, після нього я зрозумів що хочу працювати з людьми та брати акцент не на техніку, а на креатив.

2. Яка мета проекту, який Ви представите на фестивалі?

Зробити так, щоб людина будь-якої професії почувала себе наповненими та творчими особистостями, для яких будь-яке завдання є цікава гра та креативний виклик.

3. Що було/є найскладнішим у реалізації Ваших робіт?

Почати

4. Що найцікавіше у проекті та що Вам дозволяє підтримувати власну мотивацію під час роботи?

Це несподіваний гумор який народжується під час МК. Та Геніальні ідеї учнів.

13086995_231178450589124_5305828142183446769_o

5. Які цікаві ідеї плануєте реалізовувати у майбутньому для розвитку вашого проекту?

Поки що моїм постійним місцем викладання є Кафе Фрейд Хаус, 2 рази на тиждень. Я мрію та докладаю максимум зусиль, щоб у майбутньому школа розширювалася. Хоча б знайти ще місце для викладання.

6. Що вам потрібно, щоб розвивати свій проект? Чого не вистачає?

Основна проблема яку я бачу, окрім того що викладаю тільки на Подолі, для  мене це реклама. ЇЇ ефективність досить низька. Шукаю способи покращення

 

Слідкуйте за проектом у Facebook, а також не забувайте купляти квитки.