2

Зустрічайте компанію MonoFilament, яка якісно, швидко і недорого надає послуги з виготовлення монониток для FDM 3D друку, аналізу та випробуванню різних полімерних матеріалів, розробці нових полімерів з потрібним комплексом властивостей.

З чого все почалося або Ваш шлях до мейкерства?

Цікаві фото і яскравий опис можливостей 3д друку в інтернеті наштовхнули на думку – а може варто спробувати і самому.   І ось результат – 3д друк  дозволив реалізувати найсміливіші задуми в реальність, зокрема в галузі дизайну інтер’єру, і це ще не межа.

Яка мета проекту, який Ви представите на фестивалі?

Популяризація FDM 3d друку для матеріалізації різних задумів та ідей.

Що було/є найскладнішим у реалізації Ваших робіт?

Напевно нестача часу для втілення всіх задумів в матеріальні об’єкти.

Що найцікавіше у проекті та що Вам дозволяє підтримувати власну мотивацію під час роботи?

Постійний розвиток особистості, пошук та реалізація різних ідей в новому ракурсі. Виготовлення нових  цікавих речей власними руками.

Які цікаві ідеї плануєте реалізовувати у майбутньому для розвитку вашого проекту?

Розробка та відпрацювання технології отримання багатогабаритних виробів методом FDM 3d друку. Наприклад, 3d друк унікального стільця реальних розмірів.

Що вам потрібно, щоб розвивати свій проект? Чого не вистачає?

Додаткова фінансова підтримка  суттєво сприяє розвитку проекту.

Знайомимо вас з учасниками проекту: Савченко Богдан, Сова Надія, Слєпцов Олександр, Томин Тарас, Томин Назар, Куриптя Ярослав.

Будьте завжди на звязку з командою Mono Filament на їх публічній сторінці у facebook і купуйте квитки завчасно, так значно дешевше! 🙂

8 3 1