12107879_967402243332678_125765004094905667_n

Компанія Connecthome спеціалізується виключно на рішеннях в області домашньої автоматизації. Компанія є виробником модулей та датчиків, ща працюють на базі протоколу Z-Wave. Примітно, що у розробці програмної частини продукту використовується продукт українських спеціалістів, якість та рівень роботи котрих відомі у всьому світі, та для комплектації виробництва обираються продукти світових виробників.

Окрім виробництва компанія пропонує послуги у розробці, інсталяції та налагодження систем домашньої автоматизації, використовуючи при цьому як продукти власного виробництва, так і продукти компаній – світових лідерів в області домашньої автоматизації..  Розумний Будинок увійде до стандарту будівництва та стане масовим явищем завдяки зниженню ціни та незаперечній перевазі використовування таких технологій.

1. З чого все почалося або як Ви прийшли у мейкерство – Ваш шлях до мейкерства?

Ідея виникла у одного з співзасновників компанії Андрія Рибалко, фактично з власного досвіду – виникло бажання устаткувати новий дім всім новим та технологічним на той момент. Беручи до уваги, що попередній бізнес Андрія був оснований на інноваційних технологіях та інтерактивних презентаціях – ідея домашньої автоматизації зацікавила майбутнього винахідника, а враховуючи той факт, що ціна подібної автоматизації на той момент коштувала чи не половину вартості самого будинку, вирішено було разом з партнерами розпочати нову справу и розробити власну, українську систему домашньої автоматизації, яка може працювати на світовому стандарті. Компанія була заснована 4 роки назад, наприкінці минулого року компанія випустила в серійне виробництво 16 пристроїв та сенсорів, що дають можливість вирішувати питання домашньої автоматизації.

стенд

2. Яка мета проекту, який Ви представите на фестивалі?

 Мета проекту популяризувати ідею домашньої автоматизації, шляхом виробництва доступних,  як за ціною, так і за складністю впровадження та експлуатації рішень, що розкриють нову категорію використання смартфонів та зробить системи “Розумного будинку” доступними масовому споживачу.

3. Що було/є найскладнішим у реалізації Ваших робіт?

 Фінансування. Від початку і до сьогодні проект підтримується та розвивається виключно за кошти засновників. Розробка програмного забезпечення коштує однаково дорого як в США так і в Україні, але ми пишаємось тим, що продукт розроблений виключно Українськими спеціалістами, якість роботи яких давно відома за межами нашої держави. Створення нових пристроїв потребує значних капіталовкладень, але ми, як компанія, розуміємо, що ми не можемо дозволити собі зупинитись на досягнутому рівні і маємо продовжити розробку нових та інноваційних продуктів.

11168129_984093728330196_8971239285855083754_n

4. Що найцікавіше у проекті та що Вам дозволяє підтримувати власну мотивацію під час роботи?

 Від ідеї створення продукту до його серійного виробництва минає багато часу та кропіткої праці багатьох людей. Наша команда проходить через багато помилок, невдалих тестів – іноді опускаються руки, але нарешті – надихає результат – коли від ідеї керувати будь чим в помешканні завдяки звичайному смартфону, ви берете свій телефон і, нарешті, можете насолодитись результатами роботи.

5. Які цікаві ідеї плануєте реалізовувати у майбутньому для розвитку вашого проекту?

 Голосове управління за допомогою Siri, продукт готовий і зараз проходить період тестів та випробувань – але вже зараз зрозуміло, що ця функція додає багато можливостей для керування оселею та виводить на новий рівень сучасну домашню автоматизацію.

6. Що вам потрібно, щоб розвивати свій проект? Чого не вистачає?

 Знов таки актуальне питання фінансування. Як компанія виробник, ми маємо команду, розуміємо технологію та майбутнє домашньої автоматизації. В нас є чіткий план розвитку та перелік приладів яки ми маємо бажання розробити та впровадити в серійне виробництво в продовж найближчих 2 років. Але додаткове фінансування може дати нам можливість виконати ці плани за меньші строки, і залишитися сучасним та передовим виробником продукції домашньої автоматизації не тільки в Україні а і в світі.

Слідкуйте за проектом у Facebook, а також замовляйте квитки на наймасштабнішу подію подію весни!