DayDreamer_Product_Design_Studio_Tv_Box_Beautiful_Practical_Inspired

Знайомимо вас з засновниками студії предметного дизайну DayDreamer: Сергієм Собком та Євгенією Малаховою. Якщо коротко: “Красиво. Практично. Надихаюче.”

З чого все почалося або як Ви прийшли у мейкерство?

Сергій:

З дитинства та шкільного віку, я постійно щось майстрував. Цим я вдячний татові, дідусю і вчителям з праці. Це булі перші дерев’яні кораблики, арбалети, летючі змії та багато інших цікавинок. Мені було до снаги після уроків залишатись в нашій шкільній майстерні та щось нове розробляти та втілювати в життя. В інституті збирав музичні підсилювачі потужності. Постійне бажання зробити навколишній простір краще та продуктивніше, разом з бажанням виробляти оригінальне та корисне, дало поштовх до народження проекту DayDreamer. В якому ми втілюємо своє бачення життя та простору.

Євгенія:

У дитинстві ми жили у тісній київській квартирі. І я пам’ятаю, як кожного вечора, перед сном я подумки облаштовувала свою власну квартиру та будинок. Одного разу я зрозуміла, що якщо не можна змінити площу свого простору, то можна змінити сам простір. Адже якраз предмети та деталі створюють наше оточення та допомагають нам у повсякденному житті. Тому предметний дизайн став моєю пристрастю та покликанням.

DayDreamer_Team

Яка мета проекту, який Ви представите на фестивалі?

Українці дуже хазяйновита нація і дуже ретельно облаштовують свій дім. А як щодо робочого простору?
Ми помітили, що проводимо більшу частину часу за робочим столом. І не тільки ми, за статистикою кожна людина проводить в середньому 77 440 годин свого життя на роботі. Робота – другий дім, а значить і стежити за своїм робочим простором ми повинні як і за домом: ретельно обставляти його, наводити порядок навколо.
Тож мета нашого проекту – надихнути людей на задоволену та ефективну роботу за допомогою оригінальних органайзерів-конструкторів, які допоможуть впорядкувати робочий простір. Адже, коли все навколо упорядковане і красиво оформлене у нас з’являється відчуття спокою, контролю і приходять нові ідеї та думки.
На фестивалі ми представимо оригінальні органайзери-конструктори та креативні точилки у вигляді автомобіля, велосипеда, ретро телевізора, вінтажного радіо, фотокамери, будівель та інших предметів, які також допоможуть вам візуалізувати ваші бажання, мрії та цілі.
Основна філософія студії DayDreamer полягає в тому, що оточуючі нас предмети безпосередньо впливають на наш внутрішній стан. Форма, розташування, колір, практичність … Оточуючи себе тим, що вас надихає і дарує позитивні емоції – ваше життя почне змінюватися на краще.
Ця концепція звучить в слогані компанії – «Оточуйте себе надихаючими предметами».

Що було/є найскладнішим у реалізації Ваших робіт?

Найскладнішим виявився період так званої творчої відпустки, коли ми декілька місяців розробляли великий асортимент. Спочатку самі ідеї дуже мотивували. Але поки вони були лише на екрані та у вигляді прототипів – їх ніхто окрім нас не бачив. А так як ніхто не бачив – не було ніякого фідбеку, якого дуже не вистачало для підтвердження важливості нашого продукту.
Т
акож трохи складно, коли наші нотатники та скетчбуки заповнені новими ідеями та замість того щоб їх реалізовувати, потрібно займатися рутинними та нетворчими завданнями, але не менш важливими.

Що найцікавіше у проекті та що Вам дозволяє підтримувати власну мотивацію під час роботи?

Найцікавіше для нас – це процес створення нових предметів, коли на наших очах і нашими руками ідея перетворюється на реальний об’єкт, який буде допомагати та надихати в житті інших людей.
Найбільше нас мотивують дві речі:

Перша – це нові ідеї. Коли вони надходять до нас, то хочеться якнайшвидше втілити їх у життя.

Друга – це продажі та вдоволені усмішки на очах наших клієнтів. Коли ми бачимо палаючі очі у людей, що надходять до нашого стенду, а потім із задоволенням купують нашу продукцію – це найкраще підтвердження того, що ми робимо щось дійсно незвичайне та корисне.

Daydreamer_Bicycle_Box_Pen_Holder_Organizer_Cool_Workspace_1000x800 Daydreamer_Vintage_Photo_Camera_Box DayDreamer_Mini_Auto_Box_Motion

Які цікаві ідеї плануєте реалізовувати у майбутньому для розвитку вашого проекту?

Ми плануємо і далі розширювати асортимент, виробляти нові корисні предмети для дому, офісу та життя. Також є ідеї з виробництва меблів, але для цього необхідно наростити ресурси.
І наша глобальна мета – це фірмові магазини DayDreamer у Києві, Україні та по всьому світу.

Що вам потрібно, щоб розвивати свій проект? Чого не вистачає?

Для прискорення розвитку нам не вистачає ресурсів – людських та фінансових. Нам потрібна команда ентузіастів, які будуть разом із нами втілювати та просувати ідеї предметів для покращення оточення та простору. Фінансові ресурси потрібні для розширення виробництва, аби зробити наші продукти доступними усім, хто цього потребує.

Купуйте квитки на Kyiv Mini Maker Faire, студія дизайну DayDreamer вас приємно здивує, краса у деталях, слідкуйте за новинами студії на сторінках facebook 🙂