DSC_0394 (2)

Навчальний інструмент який поєднує в собі складові які сприяють повноцінному опануванню принципів діагностики автомобільних засобів.

1. З чого все почалося або як Ви прийшли у мейкерство – Ваш шлях до мейкерства?

Ідея про створення проекту прийшла сама коли ми обговорювали, що саме робити на інший конкурс. І тут пришла ідея про створення віртуальної лабораторії.

2. Яка мета проекту, який Ви представите на фестивалі?

Важливою складовою навчання майбутніх майстрів з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів є якісна та ґрунтовна теоретично-практична підготовка. Така підготовка включає в себе вивчення будови та принципів дії систем та механізмів автомобільного засоби, принципів їх технічного обслуговування та ремонту, і саме головне ознак та виявлення причин неполадок та несправностей в автомобілі за допомогою комп’ютерної діагностики, щоб визначити що саме не так та які операції треба здійснити щоб відремонтувати машину. Слід зазначити що навчальної літератури у вигляді друкований матеріалів достатньо, з напрямку комп’ютерної діагностики автомобілів, але як правило такі матеріали не містять практичної користі і слугують як довідник кодів помилок тих чи інших датчиків в системі автомобільного засобу, або демонструють велику кількість діаграм та показників які не сприяють засвоєнню та опанування, розумінню процесів діагностування машини. Також такі матеріали вузько направлені і не поєднують в собі інформації з будови автомобільного засобу та принципів технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів. Враховуючи вище зазначене ми поставили перед собою задачу створити саме такий навчальний інструмент який би поєднував в собі всі ті складові які б сприяли повноцінному опануванню принципів діагностики автомобільних засобів. Кінцевим результатом нашої праці стала – Віртуальна лабораторія діагностики автомобільних засобів «AutoDiagnostic»..

DSC_0101 (2)

3. Що було/є найскладнішим у реалізації Ваших робіт?

Найскладнішим було зробити 3D моделі, та запрограмувати їх динаміку.

4. Що найцікавіше у проекті та що Вам дозволяє підтримувати власну мотивацію під час роботи?

Працюючи над проектом кожен з нас дізнається щось нове, те що ми не вчили досі це штовхає на працю

5. Які цікаві ідеї плануєте реалізовувати у майбутньому для розвитку вашого проекту?

Зараз ми шукаємо більш підходящі платформи для проекту, для того щоб адаптувати його роботу через інтернет.

6. Що вам потрібно, щоб розвивати свій проект? Чого не вистачає?

Нам дуже невистачте часу та знань. Також більш сучасного технологічного обладнання та програмного забезпечення.

Автори курсанти та студенти: Василенко Артем, Вашакідзе Артур, Карасьов В’ячеслав, Селезньов Євгеній, Ємчук Віталій
Наукові керівники проекту: викладач Протопопов Валентин Володимирович, підполковник Опанасюк Андрій Олександрович
Не забувайте купляти квитки на наймасштабніший захід весни.