radiomagКонструктор “Практична Електроніка” – це повноцінний продукт, створений в Україні нашими інженерами. На ярмарку його представить компанія “Радіомаг Україна”, добре відома мейкерам. Нам розказала про нього Анастасія Ластовець.

Що таке “Практична електроніка”?

Це серія конструкторів метою якого є навчання всіх бажаючих електроніці крок за кроком та довести, що це можна робити цікаво і з користю для себе.

 З чого все почалося?
Все почалось тоді, коли у керівництва компанії “Радіомаг Україна” виникла ідея створити власний український продукт аналогів якому в Україні не було, який може бути цікавим і на міжнародному ринку.
Ми з моїм колегою на той час шукали роботу і дуже нам хотілось пов’язати свою кар’єру не тільки з електронікою, але ще й з творчістю та навчанням. Як то кажуть, зірки вказали, і ми знайшли один одного. І вже рік плідно та з ентузіазмом працюємо над нашим проектом.

Що виявилося найскладнішим?
Для нас це було викликом, адже рік тому, коли ми починали, в Україні подібних конструкторів не було, а більшість російських, американських або європейських конструкторів просто пропонували користувачеві погратись із цікавими схемами однак не заглибитись (не зрозуміти), чому саме так вони працюють і з чого складаються.

ramdisk-crop_148536869_0FkMG

Тому ми вирішили, що оберемо іншу тактику. Так, вона складна, адже потрібно не просто розробити схеми, та створити яскраву книжечку з ілюстраціями, а потрібно доступними словами пояснити, як саме влаштована та чи інша схема і чому саме так вона працює.

Нашою метою було показати, що електроніка наповнює наше повсякденне життя, а її вивчення для когось може стати просто цікавим хобі, а для когось майбутньою крутою роботою. Головне – це почати навчатись та розширювати свій світогляд.
ramdisk-crop_148536966_HYy6bV0ramdisk-crop_148537064_ucED

В процесі роботи над проектом було багато складнощів і мабуть написання інструкцій – це найпростіше, над чим нам довелось працювати. А от пошук дизайнерів, типографії, замовлення деталей та їх логістика, щоб все приїхало вчасно – це був новий, складний проте дуже цікавий досвід для нас.

Що вас мотивує?
Нашою найголовнішою мотивацією є результат та зацікавленість публіки. Бо коли ми, спілкуючись з нашими друзями чи знайомими, розповідаємо про наш проект, то найприємніше – це чути та розуміти, що людям цікаво і вони вже готові прийти до нас та придбати один із конструкторів.

На Maker Faire ви зможете самі все спробувати 🙂 Побачимось!