feec8d586cc02efbec5cddff7cd377ae

Мультимедійний online комплекс – це динамічний ресурс, який поєднує в собі всі необхідні функції для використання навчальних  матеріалів в шкільній, професійно-технічній й вищій освітах. Комплекс адаптований для підприємств в питання підготовки, перепідготовки й підвищення кваліфікації персоналу. Комплекс це прототип інформаційно – освітнього середовища.

З чого все почалося?

Наша творча группа сформувалась на основі спільних думок та бажанні покращити систему освіти. Аналізуючи ринок типових пропозицій  а саме:

– електронних підручників

– електронних освітніх ресурсів

– цифрових освітніх ресурсів

– інформаційно – освітніх середовищ,

прийшли до висновку що треба створити ресурс який би мав апаратні та програмні можливості поєднання у собі цих аспектів. Творчість прогресує коли є свобода думок, проектів винаходів тому ми кожний по різному себе реалізували. Розробляли проекти, проводили дослідження, аналізували данні, займались програмуванням

Яка мета проекту, який ви представлятимете на ярмарці?

Мета проекту, це демонстрація суспільству іноваційно-освітнього середовищи нового покоління. Мультимедійний комплекс його алгоритмічна система й програмні можливості дозволить удосконалити систему освіти й дати вчителям, учням й педагогічним працівникам інструмент для творчості, креативності й якісної освітньої діяльності.

Що було/є найскладнішим у реалізації Ваших робіт?

Найскладніше в проекті це постійно оновлювати програмний код та програмні функції й можливості комплексу. Потреби освятн змінюються з розвитком інформаційно-комунікаційної техніки. Можливості ресурсів типових теж стимулюють до оновлення.

Що найцікавіше у проекті та що Вам дозволяє підтримувати власну мотивацію під час роботи?

Те що робиш головне застосовувати у житті на практиці як то кажуть. Саме тому ми як викладачі та учні й фахівці з інформаційних технологій постійно використовуємо цей комплекс у роботі на уроках, під час самоосвіти, курсів перепідготовки й підвищення кваліфікації. Мотивація це удосконалення створенного продукту. Й одно з моментів творча команда.

Які цікаві ідеї плануєте реалізовувати у майбутньому для розвитку вашого проекту?

Майбутні перспективи:

– створення Андроїд, iOS, Windows fone  додаткsd з повноцінним функціоналом комплексу/

– реалізація нової концепції робочий зошит – підручник.

– Функція креативної освіти.

– Урок майбутнього – освітня програма.

Що вам потрібно, щоб розвивати свій проект? Чого не вистачає?

Для реалізації й впровадження не вистачає дослідницьких майданчиків в персоналі навчальних закладів різних форм освіти й центрів перепідготовки персоналу та підвищення кваліфікації. Фінансування власного серверу який би дав апаратну змогу розвивати проект на рівні інших країн. Й для повноцінного розвитку потрібна думка громад які скоректують курс проекту.