_IGP6700

Діти з захопленням та дуже швидко вивчають світ технологій. Проте часто є випадки, коли діти пасивно грають гру за грою чи простого переглядають youtube відео, а все тому що іншого способу взаємодії з технологіями вони не знають.

Освітньо-Технологічний майданчик КID’IT – чудова ідея, що змінює акцент у користуванні технологіями дітьми з пасивного (споживацького) на активний творчий. КID’IT – це перший в Україні освітньо-технологічний майданчик для дітей 5-9 років.

Надія та Юлія як виникла така ідея та з чого все почалося?

Шлях був достатньо активним та швидким 🙂 Від ідеї проекту до запуску пройшло 6 місяців.
Все почалося з власних дітей та спогляданням за тим, як вони захопливо користуються усіма гаджетами, як вони не бояться експерментувати з ними, вчаться і пробують щось нове раз за разом.
З однієї сторони ми закладаємо перші навички програмування, з іншого робимо великий акцент на розвиток тих соціальних навичок, які стануть у пригоді дітям у будь-якій сфері, яку вони виберуть для себе у майбутньому (вміння комунікувати, працювати у команді, знаходити креативні способи вирішення проблемних ситуацій тощо). Діти через створення власних історій/ігор за допомогою візуальної мови програмування стають справжніми мейкерами своїх власних технологічних продуктів.

_IGP7403 _IGP7393

Що ви представлятимете на Kyiv Mini Maker Faire?

На Kyiv Mini Maker Faire юні мейкерів (діти 5-8 років) власноруч проведуть невеликі демонстраційні мастер-класи для усіх учасників фестивалю, розповідатимуть про те, яким чином можна створити свої власні ігри/історії.
Юлія Тарасова та Надія Данилишина – співзасновники КID’IT розповідають також, що у їх справі найважче правильно розрахувати власні сили та задовольнити той величезний запит від батьків, які приєдналися з дитиною до наших навчальних груп. Це не просто, проте шалена енергетика від дітей, щасливі очі після кожного заняття та їх відгуки сповна зараджають нас новими ідеями, енергією та бажанням працювати.

Які цікаві ідеї плануєте реалізовувати у майбутньому для розвитку вашого проекту?

Щодо нових ідей, їх величезна кількість 🙂 Наприклад, дуже цікаво розвивати міжнародні партнерські програми, щоб наші українські діти відчули, що світ не має меж, що вони отримують найпотрібнішу інформацію, співставлену до тої, що оримують зараз діти у Кремнієвій Долині.  Ми стараємося аби кожне заняття було чимось особливе, і новому форматі, з новими інструментами навчання.

Тож з нетерпінням чекаємо майстер-класів від наймолодших мейкерів на Kyiv Mini Maker Faire! 🙂

_IGP6559 _IGP6382