28 країн, 450 подій та мітапів по усій Європі, тисячі мейкерів, айтішників, техногіків та людей, які творять чудеса власноруч чи засновують виробництва – саме так мейкерська спільнота відзначає цього року щорічну міжнародну ініціативу European Maker Week за підтримки Європейської Комісії.
31 травня о 19:00 в рамках European Makers Week у креативному просторі “Часопис” за підтримки оргкомітету фестивалю Kyiv Maker Fairе відбулася одна з таких зустрічей.
У форматі коротких виступів представників мейкерської спільноти ми розглянули найрізноманітніші аспекти мейкерства, та те, як мейкерство змінює підприємництво, освіту, світ та нас.
Модерував зустріч Юрій Власюк, продюсер Kyiv Maker Faire.
Теми, які ми обговорили:
Яким чином Intel підтримує мейкерів в усьому світі та які проекти шукає? Олександр Оленєв, менеджер освітніх та мейкерських програм Intel в Україні та країнах СНД Intel.
Навіщо нам спільнота? Володимир Шиманський – співвласник і ключовий розробник українського стартапу Blynk, співзасновник HackerSpace у GlobalLogic, Kyiv Hi-Tech Cluster.
Куди рухається робототехніка? Андрій Волошин – технічний директор Mobiliuz, веде авторські курси розробки пристроїв на мікроконтролерах.
Чому всі знову хочуть майструвати? Маріанна Мінаєва, директор творчої майстерні “Сверлик”, Юлія Гридковець, керівник творчої майстерні “Сверлик” – (Київ);
Відкриття першої в Україні Maker Library в IZONE за підтримки British Council. Кіра Камаралі, проект-менеджер IZONEcreative community;
Від мейкера до підприємця: що заважає перетворити мейкерське хобі на власну справу.Костянтин Каблуков, засновник меблевої компанії Wood baker, партнер-співзасновник Maker community;
Як дати дитині відчути науку. Кириченко Віталій, мейкер, художник, дитячий письменник.
Також до нас приєднався автор антропоходу Іван Пушечніков та Олександр Семченков з WebManufacture. Дякуємо всім, хто був з нами!