20 травня з 16:00 до 18:00 в рамках лекційної програми за підтримки Visegrad Fundation відбудеться International Maker Space MeetUp: двогодинна панельна дискусія з презентаціями представників мейкерспейсів з України, Польщі, (Total Universal, Лодзь), Словаччини (Creative Point, Братислава), Чехії (Creative zone DEPO2015), Угорщини (makerspace.hu, Будапешт) та Лондону (Machines Room).

Головна мета Maker Space MeetUp – знайомство, обмін досвідом і пошук можливостей для співпраці та нових шляхів для розвитку.

Всі мейкерспейси представлятимуть також активності в “хенд зоні” протягом всієї роботи ярмарку.
Команда Kyiv Mini Maker Faire ставить собі на меті – розвиток мейкерського руху в Україні. Саме тому ми проводимо Maker Space MeetUp в рамках події і збираємо разом на деякий час представників мейкерспейсів з різних країн і з України. Впевнені, що знайомство з новим людьми, моделями ведення бізнесу, досвідом інших країн допоможуть українським мейкерам стати ще кращими.

  • Якщо ви мейкер і у вас є власний мейкерспейс, то ми запрошуємо вас податися на участь в Maker Space MeetUp, та розказати всім про те, що і як ви робите.
  • Якщо ви мейкер і вам цікаво як створити свій власний мейкерспейс, тоді приходьте і обов’язково послухайте про досвід мейкерів, які працють в форматі мейкерспейсу.
  • Якщо ви не мейкер, але вас цікавить перспективний напрям розвитку креативного бізнесу в Україні, то вам теж до нас.

Квитка на  Kyiv Mini Maker Faire достатньо, щоб потрапити на дискусію і почути все.

Let’s ReMake Ukraine, because we can!