Києве, схаменись! 20 – 21 травня, на невмирущому ВДНГ відбудеться четвертий Mini Maker Fairе. Свято винахідників, новаторів і експериментаторів. Незвичайні люди, які створюють нове, змінюють світ, шукають нові буде зібрано в одному місці.

 

Цього року наш девіз “ReMake Ukraine”,  наш символ – козак-інженер Мозговий, вже відомий за графічною новелою “Даогопак” та його подруга Дзиґа, адже як ви знаєте – Maker Faire — це територія рівних можливостей.

 

Maker Faire – це міжнародний рух родом з Каліфорнії,  мікс науки, IT, ремесел, мистецтва, зустріч технічних ентузіастів будь-якого віку, крафтерів, хоббістів, інженерів, наукових клубів, авторів, художників, вчителів та студентів. Тих, хто робить це заради задоволення, а також тих, хто заробляє на власному захопленні. Та не вже заробляють? Так, так,так. Приходьте і побачте як.

 

Для кого цей фестиваль? Для всіх, хто планує щось створити в своєму житті. Щоб святкувати з українськими мейкерами неважливий вік, чи професія. Щоб дізнаватися нове неважлива стать, чи рівень освіти. Щоб бути в центрі подій треба тільки побажати. Тож великі, малі, умудрені досвідом і ті хто шукає себе – на вас вже чекають.

 

Важлива новина! В цьому році Maker Fairе виходить за рамки Києва, та України.

 

за підтримки Вишеградського фонду в рамках події відбудеться Eastern Europe Maker Space MeetUp.  На відвідувачів чекають хендзони мейкерських просторів з України, Польщі, Словаччини, Чехії, Угорщини.

 

Крім того, в гостях буде проект, розроблений Михайлом Обрізків в Лондонському Machines Room.

 

Програма лекцій допоможе зрозуміти, як можна створити власний мейкер спейс, як вони змінюють регіони, чому . Тож ті хто давно цікавився, а що ж ви там таке робите і як – вам сюди.

 

Цінова політика. Спочатку полетять ранні пташки по 70 грн., яких багато хто пропустить повз, бо дивився в свій смартфон. Для мейкерів це нормально. Потім буде шанс купити квитки по 100 грн через сайт Maker Faire, а от на касі в день старту ярмарку буде дорожче – 150 грн. Звісно діти до семи рочків заходять безоплатно.

 

Хто завітає і що запропонує травневий Maker Faire? У кращіх традиціях будуть представлені найбільші і найменші київські мейкерські простори, та креативні компанії, зі своїми винаходами приїдуть мейкери з Києва та регіонів.

 

За підтримки Diakom буде розгорнуто інженерну зону, зону з дослідження альтернативних джерел енергії та розумного побуту, майстерня – де бажаючі зможуть не тільки подивитися, а й навчитися дещо робити власними руками.

 

Ніхто не відміняв шоу дронів, робототехніку, а також незвичні і не класифіковані досі розваги. Серед новенького та свіженького – зона Technologies in Fashion, зона з роботи над акустикою і музикою.

 

Їжа і ярмарок. Годуватимуть смачно і різноманітно. Батьки з дітьми, батьки з батьками, батьки вегетаріанці і не вегетаріанці, і не батьки зовсім – всі знайдуть щось собі до смаку. Ярмарок запропонує смачне, незвичайне і інноваційне за розумною ціною.

 

20 – 21 травня, 1 та 3 павільони VDNH,  на 6 тисячах метрів, 250 мейкерів влаштують неймовірне свято. Завітати обов’язково, бо такої концентрації креативних мізків в Києві в одному місці ще не було. З вами ми станемо ще розумнішими.