А тепер офіційно: Maker Faire Kyiv відбудеться 2 березня 2024 року!

Maker Faire — це фестиваль винахідництва, креативності та інновацій. Велика подія, яка збирає мейкерів, науковців, інженерів, майстрів, винахідників, освітян, і дає їм простір та можливості продемонструвати власні напрацювання, поспілкуватися про це з іншими учасниками, дослідити нові форми та нові можливості.

Всі подробиці про подію будемо викладати поступово, форми для реєстрації учасників і відвідувачів відкриємо зовсім скоро.

Тому вже зараз відмічайте в своїх календарях, що 2 березня ви йдете на Maker Faire! А ще, це гарне місце для зустрічі з друзями! Тому можна сміливо писати друзям та подругам, яких давно хотіли побачити: “Зустрінемось 2-го березня на Maker Faire)”❤️

Засвідчуємо свою повагу і дякуємо за сприяння в організації фестивалю нашим партнерам Міністерству освіти і науки України та Малій академії наук України.

І, звичайно, велика заслуга в тому, що Maker Faire відбудеться в гарній безпечній локації належить Національному університету “Київський політехнічний інститут”.

До речі, вхід на цьогорічний Maker Faire буде безоплатним для зареєстрованих відвідувачів.

Слідкуйте за оновленнями на Facebook-сторінці Kyiv Maker Faire.

Учасниць та учасників Kyiv Maker Faire 2024 запрошуємо реєструватися за цим посиланням.

Подія проводиться в рамках проєкту TOLOCAR. Tolocar: Mobile Makerspaces in Ukraine — це програма, що фінансується Федеральним урядом Німеччини Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ) і виконується німецьким інститутом HIWW за підтримки GIZ Ukraine