Arts, Crafts and Design in UA (ACD in UA)

Arts, Crafts and Design in UA (ACD in UA)

В рамках проекту ACD in UA ми представляємо артбук "Дивовижна Україна / Wonderful Ukraine" для створення скетчів, розмальовування та записів.

Артбук наповнений корисною та цікавою інформацією про Україну та українську культуру, а також оснащений QR кодами, зісканувавши які можна отримати додаткову інформацію, переглянути фото тощо. У виданні містяться малюнки для розмальовування, сторінки для занотовування та малювання.
Це книжка зручного формату (12х17 см), яку приємно взяти з собою у подорож і якою приємно користуватися у повсякденному житті.

Окрім того, ми представимо лінію шкіряних скетчбуків, для створення яких використовується виключно перероблена шкіра, яка залишається після промислового виробництва. Ми зменшуємо кількість відходів, створюючи якісні, витончені вироби для творчих людей.

На нашому стенді відвідувачі також побачать закладки-розмальовки для дорослих та дітей, у кожної з яких своя неповторна історія.

Наші вироби створені з любов'ю до світу та України. Двомовний (укр/eng) артбук "Дивовижна Україна / Wonderful Ukraine" покликаний розповісти про Україну та українську культуру, дозволити користувачу розширити творчі горизонти, вдосконалити художні вміння.

Окрім того, ми дбаємо про навколишнє середовище і використовуємо вторинну сировину для створення скетчбуків. Після використання 98% нашої продукції можна повторно переробити.

Ми також відкриті до благодійних і екологічних акцій та ініціатив.

Project Website
Categories: Art & Design, Craft, Kids & Family, Photography & Video, Sustainability & Nature