8 – 9 вересня 2018 року на ВДНГ пройде п’ятий ювілейний Kyiv Mini Maker Faire 2018, що збирає рaзом найбільшу в історії проекту кількість учасників. Ми об’єднаємо найсміливіших стартаперів, винахідників, інженерів, художників, студентів, школярів, дизайнерів, підприємців, урбаністів захоплених прагненням втілити власні ідеї у реальних продуктах та кожного, хто цінує процес творення та мислення.

Цього року в окремі зони виділені hardware та прототипування, STEM-освіта, Fashion як процес виробництва, музика (музичні інструменти), мейкерський арт, найнесподіваніші можливості для хобі та DIY, а також проекти, на меті у яких сталий розвиток та екологічність.

 

«Мейкерський рух  це глобальний тренд, який нагадує людям про те, що створювати щось власноруч  це важливо та круто.” – пояснює Юрій Власюк, головний продюсер Mini Maker Faire в Україні. При цьому він об’єднує початківців та досвідчених підприємців з різних галузей та є майданчиком для нетворкінгу креативного виробництва, прототипування, підприємництва, освіти та міст.  

 

В програмі фестивалю: DIY можливості за підтримки національного партнера BOSCH.
Генеральний партнер MOYO влаштує зону для дітей з різноманітними STEM рішеннями.
Також в команду генеральних спонсорів входить GlobalLogic – одна з найбільших IT компаній в країні.

Можливість пройти шлях мейкера від ідеї, намальованої на серветці, до масового виробництва з проектом-сюрпризом від IoT хаб.

Hardware панель за участю співзасновника берлінського бюро прототипування Konstruktive та найважливіших гравців української галузі, шанс дізнатися про варіанти співпраці з Німеччиною.

Останні можливості Digital Fabrication, революційні можливості 3D друку, можливості акселерації та навчання Hardware та Embedded.

STEM інструменти для освіти за підтримки школи “Британіка”, велика зона проектів-переможців Малої Академії Наук та інших школ. Всі знахідки, інструменти, конструктори можна випробувати прямо разом з дітьми.

Цього року важливим акцентом події є екологічність та інклюзивність. За підтримки програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні, на фестивалі буде облаштованана Eco Zone, де можна буде навчитись сортувати сміття та вести більш екологічний спосіб життя.

Розпочати свідоме споживання пропонуємо з фудкорту. Кожен охочий може на день відмовитись від пластикових стаканчиків, використовуючи посуд, що піддається компостуванню.

Окрема зона в 1-му павильоні: Sustainable Fashion Pad. Проект про свідому та соціально-відповідальну моду. Адже це велика мейкерська ніша. Переконайтеся, що ви знаєте свої можливості раціонального покупця і як можете долучитись до кращого майбутнього планети – через ремесло, спільноту та культуру.

  • Talk від GOOGLE, 1991 Civic Tech Center, ReThink
  • Воркшопи від українських свідомих брендів Marsala, Ozero, Kapsula, Fashion Revolution Ukraine, ReThink
  • Благодійний POP-UP STORE
  • Vintage Market та фотозони від засновників Kyivness

В музичній зоні збируться ті, хто виготовляє інструменти  і ті хто грає на них.

Ідеї мейкерів, митців та підприємців, якими автори хочуть поділитися з вами.

Формат фестивалю Show&Tell передбачає багато спілкування на кожному стенді та дозволяє відвідувачам навчитися​ ​робити​ ​щось​ ​нове прямо:​ ​від​ ​глиняного​ ​посуду​,​ ​дерев’яних виробів​, ​до​ ​моделей​ ​ракет,​ ​простих​ ​мікросхем та​ зовсім непростих ​роботів.​

Наразі триває активна реєстрація учасників і долучитися можуть всі, хто роблять щось цікаве і прагне це показати.

Зареєструватися можна тут:

https://kyiv.makerfaire.com/call-for-makers/

Познайомитися з учасниками, які вже зареєструвалися можна тут: https://kyiv.makerfaire.com/makers-exhibits/

Придбати квитки за зниженою ціною:

https://makerfaire2018.ticketforevent.com

З будь-якими питаннями звертайтесь, будь ласка, до Світлани Бовкун

     s.bovkun@makerhub.org